Hizmetlerimiz

Mobilya Cilalama

Mobilya cilalama işlemi sayesinde rengi solmuş, çizilmiş veya boya hasarı olan mobilyalarınıza taze bir görünüm kazandırabilirsiniz.  Mobilya cilalama işlemi sonrasından mobilyalarınız yenilenmiş bir görünüme kavuşacaktır, dilerseniz yepyeni bir görüntü kazandırabilir veya orijinal görüntüsünü tazeleyerek ilk günkü görünümüne kavuşturabilirsiniz. Mobilya cilalama işlemiz boyama, çizik ve darbe giderme işlemlerini kapsamaktadır. Mobilya Cilalama işlemi sonrasında mobilyalarınız taze bir görünüme kavuşmuş olacak.

Güzel görünümlü mobilyalar ancak cila , yapılarak mümkün olur ham bir mobilya cilasız kullanmak doğru olmadığı gibi görünüm açısından hiç hoş olmaz profesyonel cila sistemleri, tercih ediniz el dokunduğunuz mobilyalarınız pürüzsüz parlak ve mat kullanılıyor.

Cilası eskimiş soyulmaya başlamış kötü bir görünüme sahip olan mobilyalarınızı KOLTUK UZMANINA teslim ettiğiniz taktirde birkaç gün içerisinde ilk günkü kadar kullanışlı ve şık bir görünüme sahip olarak teslim alabileceksiniz.

Sizin belirleyeceğiniz renk tonları doğrultusunda mobilyalarınıza renk verilmektedir Mobilyaların korunması, yenilenmesi için cilalama işlemi yapılır. Cila bazen ağacın kendi ham görüntüsü üzerine vurulur ki bu durumda ahşabın kendi damar ve görüntüsü vurgulanmış olur.Yeni ahşap mobilya ile yıpranmış mobilya ahşabın ömrünü cila uzatmaktadır.Ahşabın uğrayacağı tüm olumsuz dış etkenlere karşı,cila bir kalkan gibi koruyucudur.Tecrübemizi, ustalığımızı, kaliteli cila malzemesiyle, cila, boya, altın ve gümüş yaprak varakları, patina eskitme uygulamalarını mat ve parlak yapıyoruz.

2024 © Tüm Hakları Saklıdır.