Hizmetlerimiz

Koltuk Döşeme kişiye özel bir imalattır. Koltuk yüzü değiştirme adı da verilen bu işlem ev ve ofislerde koltuk, kanepe, sandalye, puf vb. oturma grubu veya ürünlerin iskelet, kumaş değişimi ve model üzerinde yapılacak değişimlerdir.

Koltuk döşemesinde öncelikle koltuk iskeletine zarar vermeden, koltuk üzerindeki kumaş ve iç malzemenin sökümü yapılır. Koltuk Döşeme iç malzeme altında koltuğun ana taşıyıcıları sökülerek veya gevşetilerek koltuk iskeleti ortaya çıkartılır. Koltuk Döşeme işleminde ilk önce koltuk iskeletinde gerekli tamir ve bakımlar yapıldıktan sonra kolon adı verilen ana taşıyıcılar döşenir. Koltuk Döşeme yapılırken ana taşıyıcılar ardından ürün türüne göre iç malzeme (sünger, yay, pamuk, kıtık vs.) değiştirilir.

Koltuk tamiri işi için kumaş çeşitlerinde; kadife, keten, şönil, pamuklu keten, kadife görünümlü şönil vs. çeşitlerimiz mevcuttur. İstenildiği takdirde müşterinin temin ettiği kaplama malzemesi kullanılabilir.Tüm minder ürünlerimizin içerisinde yuvarlak tanelerden oluşan styropor kullanılmaktadır. Styropor ile doldurulan ürünlerde terleme ve çürümeden kaynaklanan yırtılmalar oluşmaz. İçerisine parça sünger, kırpıntı ve pamuk konulan ürünler terletir ve vücuttan alınan sıvı neticesinde üründe çürüme ve yırtılmalar oluşur.

Koltuk tamiri hizmetimizden faydalanarak hasarlı veya yıpranmış koltuklarınızı yenileyebilir ve hiç tamir edilmemiş gibi şık bir görünüme kavuşturabilirsiniz. Koltuğunuzu uzun süreden kullanıyor ve görünümünden şikâyetçi iseniz, koltuğunuz tamir ettirebilir veya koltuk döşeme hizmetimizden yararlanarak yepyeni bir görünüme kavuşturabilirsiniz. Fazla masraf etmeden mobilyalarınızı yenilemenin en uygun yolu Koltuk Tamir ve Döşeme işlerinizi koltuk uzmanında yaptırmanızdır. Alanında uzman ekibimiz yılların deneyimini ve modern işçiliği bir arada sunarak müşterilerimize garantili hizmet sunmayı temel ilke edinmiştir.

Josephine Koltuk Döşeme dinlenme ve uzanma koltuğu olan bu model ön, kol ve kapitone uygulaması ile zengin şık bir görüntüye sahip dinlenme bölümlerinin en gözde vazgeçilmez bir ürünüdür.

Resimde görünen modelde yuvarlak kol ve uzun oval sırtlı olarak josephine koltuk döşemesi yapılmıştır. Bu model 7 mt Bej kumaş ile döşenmiştir. Pirinç tekerlekli ahşap ayakları naturel cila uygulanmıştır. Kol kısmı düz sırt kısmında kapitone döşeme uygulanmıştır. Ön ve sırt üstlerinde kat döşeme sistemi ile ayrı bir güzellik katılmıştır.

Josephine Koltuk Döşemesinin kol kısımlarına kapitone uygulanabilir. Ahşap ayaklarında lake ve patine uygulanabilir. Minder ve kol kısımlarında saçak, fitil, kabare uygulanarak süslenerek daha zengin bir görüntü sağlanabilir.

Kapitone Koltuk Döşeme,şık ve rahat kullanım için örnek bir modeldir. isteğe bağlı her türlü renk ve kumaşta tasarlanabilir. Kopitone Koltuk Döşeme her dönemin vazgeçilmez modelleri arasındadır.

Siyah deri kapitone koltuk döşeme işlemi 14 mt siyah deri ile yapılmıştır. Standart koltuk döşeme uygulaması yapılmıştır. Chester modelleri adını kol ve kapitone döşeme şeklinden almıştır. Chesterın alçak ahşap ayaklarına lake uygulanmıştır.

Bu modelde kol önlerinde içe doğru olacak şekilde döşenmiştir. Düğmelerinde siyah deri kullanılarak ve kasa önünde tek sıra düğme döşenerek şık bir görüntü sağlanmıştır. Oturma minderi sabit ve bir miktar kasa dışına taşırılmıştır. Chester modellerinde kumaş türüne göre farklı süslemeler yapılabilir. Sabit veya hareketli minderli olarak döşenebilirler. Kabara, şerit uygulanabilir. Kapitone Koltuk Döşemeleri, kapitone düğme kaplamaları genelde kendi kumaşı ile kaplanır, ama farklı renk ve taşlarlada kaplanabilir. Çeşitli süs yastıkları ile zenginleştirilebilir.

Mobilya cilalama işlemi sayesinde rengi solmuş, çizilmiş veya boya hasarı olan mobilyalarınıza taze bir görünüm kazandırabilirsiniz.  Mobilya cilalama işlemi sonrasından mobilyalarınız yenilenmiş bir görünüme kavuşacaktır, dilerseniz yepyeni bir görüntü kazandırabilir veya orijinal görüntüsünü tazeleyerek ilk günkü görünümüne kavuşturabilirsiniz. Mobilya cilalama işlemiz boyama, çizik ve darbe giderme işlemlerini kapsamaktadır. Mobilya Cilalama işlemi sonrasında mobilyalarınız taze bir görünüme kavuşmuş olacak.

Güzel görünümlü mobilyalar ancak cila , yapılarak mümkün olur ham bir mobilya cilasız kullanmak doğru olmadığı gibi görünüm açısından hiç hoş olmaz profesyonel cila sistemleri, tercih ediniz el dokunduğunuz mobilyalarınız pürüzsüz parlak ve mat kullanılıyor.

Cilası eskimiş soyulmaya başlamış kötü bir görünüme sahip olan mobilyalarınızı KOLTUK UZMANINA teslim ettiğiniz taktirde birkaç gün içerisinde ilk günkü kadar kullanışlı ve şık bir görünüme sahip olarak teslim alabileceksiniz.

Sizin belirleyeceğiniz renk tonları doğrultusunda mobilyalarınıza renk verilmektedir Mobilyaların korunması, yenilenmesi için cilalama işlemi yapılır. Cila bazen ağacın kendi ham görüntüsü üzerine vurulur ki bu durumda ahşabın kendi damar ve görüntüsü vurgulanmış olur.Yeni ahşap mobilya ile yıpranmış mobilya ahşabın ömrünü cila uzatmaktadır.Ahşabın uğrayacağı tüm olumsuz dış etkenlere karşı,cila bir kalkan gibi koruyucudur.Tecrübemizi, ustalığımızı, kaliteli cila malzemesiyle, cila, boya, altın ve gümüş yaprak varakları, patina eskitme uygulamalarını mat ve parlak yapıyoruz.

Koltuk imalatı öncelikle iskelet, kolon, sünger, elyaf, astar ve ayrıca kumaş kullanılmaktadır.Kurumumuzda dayanıklılığı ve bununla birlikte uzun geçerliliği nedeniyle fırınlanmış gürgen ağacından Oluşturulan iskelet, özel kesim lastik kolon, birinci sınıf sünger ve birinci sınıf kumaş ile üretim yapılmaktadır.

Koltuk imalatı hizmetimizden faydalanarak hayalinizdeki koltuk modellerini yaptırabilirsiniz. Eviniz veya işyeriniz için özel ölçülerde mobilya ihtiyaçlarınıza özel koltuk imalatı hizmetimizden faydalanarak çözüme kavuşturabilirsiniz. Uzman ekibimiz tarafından kendi atölyelerimizde üretilen koltuklar kalite ve beğeni garantisi sunmaktayız.

Cafe - Bar Koltukları, sandalyeden farklı olarak daha geniş ve kollu bir yapıya sahip modellerdir. Cafe - Bar koltuk fiyatları, ahşap, metal malzeme farkından ötürü değişiklik göstermektedir. Şık ve modern tasarımıyla Otel, Restorant, Kafe ve Barlar için iç mekan ahşap deri veya kumaş kaplama koltuklar.

Farklı renk ve kalite seçenekleriyle, zevkinize uygun olarak üretim yapılır. Misafirlerin veya müşterilerin göz zevkine ve rahatına düşkün olduğunu göz önünde bulunduran cafe sahipleri müşterileri için birbirinden farklı renk ve modelde cafe sandalyesini işyerlerinde bulundurmak zorundadırlar. zengin Mobilya olarak cafe sandalyelerini her ihtiyaç ve her zevke göre tasarlamaktayız.

2024 © Tüm Hakları Saklıdır.