Kurumsal

Şirket Profilimiz

Sarıtaş Koltuk Döşeme konusunda uzman çalışanlardan oluşan bir ekibi bünyesinde barındırmaktadır. Koltuk döşeme atölyemiz bu sayede hızla ürün çeşitlerini ve müşteri portföyünü genişletmiştir. Sürekli hedefleri olan daima büyüyen genç dinamik ve uzman ekibimizle tamamen kişiye ve iç mekana özel koltuk üretimi ve koltuk yüz değişimi yapmaktayız. Yaptığımız işler her zaman müşterimizin beğenisine sunulduktan sonra teslim edilir. Önceliğimiz müşterinin, ödemiş olduğu ücretin karşılığını almış olmasıdır.

Biz Sarıtaş Koltuk Döşeme olarak her koltuk takımı tamirini özenle kendimize yapar gibi yapıyoruz. Kendi evimize kabul etmeyeceğimiz koltuk döşeme işini müşterimize sunmayız. Bu bağlamda ifade etmek gerekir ki, koltuk döşeme atölyemizde işlem gören koltuk takımı, piyasada fahiş rakamlara satılan  koltuk takımları ile kalitesi bağlamında eş değer hale gelir. Unutmayın biz takımlarınızı daha iyi malzeme ve işin erbabı ustalarımızla satın aldığınız ki sıfır durumundan daha kaliteli hale getiriyoruz.

Biz bitmiş ürüne tüketici tarafından bakarız. İsteriz ki müşteri ödediği paranın karşılığını alsın. Koltuk döşeme piyasasında birçok tüketicinin kaliteli işçilik ve hizmet noktasında sıkıntılar yaşadıklarını biliyoruz. Tam da bu noktada müşteri ihtiyaçlarına cevap vermek için canla başla ve büyük bir titizlikle çalışıyoruz. Şiarımız ; kaliteli işçilik, zamanında teslim ve satış sonrası destek ile hizmet sürekliliğidir. Tüm bunlardan hareketle Sarıtaş Koltuk Döşeme Atölyesi olarak arkamızda birçok mutlu müşteri bırakmış bir firmayız. En iyi reklam “memnun müşteridir” düsturundan hareketle en yoğun müşteri kitlemizi müşteri tavsiyesi üzerine gelen kişiler oluşturmaktadır.

 

2024 © Tüm Hakları Saklıdır.